Våre dyktige IT konsulenter

Våre ansatte har ekspertisen for å gi deg enklere IT. Om du vet hvem du ønsker å snakke med, finner du det du trenger her, eller så kan du kontakte sentralbordet her.
azure bakgrunn oransje sky data ansatte bilder konsulenter
IT konsulent support ansatte

Geir Helge Nygjerde

Seniorkonsulent
E-post: geir@microsky.no Telefon: 95 15 67 63
bilde ansatt seniorkonsulent IT konsulent support ansatte

Paul Aragorn Teigland

Seniorkonsulent
Epost: paul@microsky.no Telefon: 94 30 50 54
IT konsulent support ansatte

Terje Skulstad

Seniorkonsulent
Epost: terje@microsky.no Telefon: 40 85 43 59
IT konsulent support ansatte

Tom Mikkelsen

Daglig leder
Epost: tom@microsky.no Telefon: 93 45 51 86
bilde ansatt konsulent marie husøy salg marked salgsavdeling support markedsavdeling markedsføring

Marie Husøy

Marked & salg
Epost: marie@microsky.no Telefon: 90 70 90 20
IT konsulent support ansatte

Bjarne Hamre Nilsen

Konsulent
E-post: bjarne@microsky.no Telefon: 98 28 75 86
thomas wiik ansatt

Thomas Wiik

GDPR konsulent
Epost: thomas@microsky.no Telefon: 92 22 90 36
stig bertheussen ansatt

Stig Bertheussen

Linux konsulent
E-post: stig@microsky.no Telefon: 92 45 66 42
gleb support konsulent ansatt

Gleb Boushev

MVP Azure Konsulent
Epost: gleb@microsky.no Telefon: 55 34 66 40
Lukk meny